Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 678 81 44

Ścianki działowe z przeszklonych profili aluminiowych

Kategoria: Blog

przeszklone pomieszczenie

Ścianki działowe z przeszklonych profili aluminiowych to rozwiązanie pozwalające stworzyć oddzielne pomieszczenia w biurach, sklepach, bankach i punktach usługowych. Ściany pomieszczeń mogą być nieprzezroczyste, dzięki nanoszeniu na szkło wzorów i ornamentów albo matowieniu powierzchni za pomocą piaskowania, trawienia bądź naklejaniu nieprzeziernych folii. W ten sposób ogranicza się wgląd do wnętrza, równocześnie umożliwiając przenikanie światła dziennego. Stosowanie tego rodzaju przesłon daje także możliwość uzyskiwania efektów dekoracyjnych.

W razie potrzeby można w ściankach zastosować całkowicie nieprzezierną powierzchnię, aby umożliwić skupienie uwagi na obsłudze klienta i ułatwić mu koncentrację. Często klienci decydują się również na zastosowanie szkła całkowicie przezroczystego. Przezroczyste ściany służą m.in. do otaczania ekspozycji, sali konferencyjnych, wykładowych czy recepcji.

Aluminiowe ścianki działowe z przeszkleniem to także doskonałe miejsce na nanoszenie znaków firmowych, danych o firmie czy sloganów reklamowych. Nanosi się je za pomocą folii samoprzylepnych, poprzez trawienie reliefowe bądź piaskowanie.